brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Viegli lasīt

Kas mēs esam?

Possessor ir valsts sabiedrība ar ierobežoto atbildību, kuras 100% kapiāla daļu turētāja ir Ekonomikas ministrija. Līdz 2019.gada 3.jūnijam Possessor nosaukums bija VAS "Privatizācijas aģentūra".

Possessor ir 3 meitas sabiedrības – LAS “Reverta“ (līdzdalības daļa kapitālā 96,89%), SIA “FeLM“ (līdzdalības daļa kapitālā 100%) un SIA “REAP“ (līdzdalības daļa kapitālā 100%). Līdz 2020.gada 2.novembrim Possessor bija līdzdalība arī LSIA “Hiponia“ (līdzdalības daļa kapitālā 100%), kad Uzņēmumu reģistra notārs pieņēma lēmumu par ieraksta izdarīšanu saistībā ar kapitālsabiedrības izslēgšanu no komercreģistra.

Ko mēs darām?

Possessor galvenie biznesa (darbības) virzieni:

  • valsts īpašuma objektu un valsts zemesgabalu privatizācija un atsavināšana (pārdošana);
  • valsts īpašumā esošo un valstij piekritīgo dzīvojamo māju (dzīvokļu īpašumu) privatizācija, atsavināšana un pārvaldīšana;
  • zemas īres maksas mājokļu uzraudzība;
  • valsts kapitāla daļu privatizācija, atsavināšana un pārvaldīšana, kā arī problemātisko aktīvu (meitas sabiedrību) pārvaldīšana un restrukturizācija;
  • privatizācijas sertifikātu kontu atvēršana un apkalpošana, kā arī sertifikātu pārskaitījumi fiziskām un juridiskām personām.

Kā ar mums sazināties?

Ja Jums rodas jautājumi, kas saistīti ar Possessor turējumā esošā valsts īpašuma privatizāciju un atsavināšanu, aicinām ar mums sazināties pa tālr. 67 021 358 vai sūtot e-pastu uz pasts@possessor.gov.lv.

Atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanu, varat saņemt pa tālr. 67 774 022 vai sūtot e-pastu uz sertifikati@possessor.gov.lv.

Possessor apmeklētājus pieņem Kr.Valdemāra ielā 31, Rīgā, mājaslapā norādītajā darba laikā.