brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Aktuāla informācija Possessor klientiem!

Cienījamie klienti!

Possessor veic visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai aizsargātu savu darbinieku un klientu veselību un novērstu COVID-19 izplatību. Esam pielāgojuši savu ikdienas darbu, īpašu uzmanību pievēršot privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanas centra dezinficēšanai, kā arī ierobežojot klātienes tikšanās, lai veicinātu sociālo distancēšanos.

Klientus klātienē apkalpojam tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Vizīte jāpiesaka, zvanot pa tālruni 67 774 022. Apmeklējot Possessor klātienē, apmeklētājiem OBLIGĀTI jālieto sejas maska.

Pirms apmeklēt privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanas centru aicinām rūpīgi izsvērt apmeklējuma nolūku, un iespēju robežās atlikt veicamos darījumus, ja nav nepieciešamība tos veikt nekavējoties. Neskaidrību gadījumā aicinām konsultēties ar centra speciālistiem pa telefonu.

Informāciju par jūsu rīcībā esošajiem privatizācijas sertifikātiem aicinām pieprasīt elektroniski. Vienlaikus vēlamies atgādināt par e-paraksta sniegtajām priekšrocībām, kas dod iespējas saņemt plašu valsts un pašvaldību iestāžu un kapitālsabiedrību sniegto pakalpojumu klāstu. Norādījumi par privātpersonu e-paraksta noformēšanas iespējām neklātienē ir pieejami ŠEIT.

Klienti, kuri pēdējo 14 dienu laikā ir bijuši ārpus valsts robežas, ir COVID-19 slimnieki vai ir kontaktējušies ar šādu personu, klientu apkalpošanas centru klātienē apmeklēt nedrīkst!

Kā iesniegt dokumentus elektroniski?

Lai attālināti iesniegtu iesniegumu vai dokumentu SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor" (Possessor) Jūs to varat izdarīt elektroniski, iesniegumu parakstot ar drošu elektronisko parakstu un dokumentu nosūtot Possessor uz iestādes oficiālo e-pasta adresi info@possessor.gov.lv.

Norādījumi par privātpersonu e-paraksta noformēšanas iespējām neklātienē ir pieejami ŠEIT.

Possessor saņem un reģistrē e-iesniegumu Iesniegumu likumā noteiktajā kārtībā.

Atbilde uz e-iesniegumu tiek sniegta Iesniegumu likumā noteiktajā kārtībā.