Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Aktuāla informācija Possessor klientiem!

Cienījamie klienti!

Possessor veic visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai aizsargātu savu darbinieku un klientu veselību un novērstu COVID-19 izplatību. Esam pielāgojuši savu ikdienas darbu, īpašu uzmanību pievēršot privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanas centra dezinficēšanai, kā arī ierobežojot klātienes tikšanās, lai veicinātu sociālo distancēšanos.

Klientus klātienē apkalpojam tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Vizīte jāpiesaka, zvanot pa tālruni 67 774 022. Apmeklējot Possessor klātienē, apmeklētājiem OBLIGĀTI jālieto sejas maska vai seju aizsedzošs vairogs.

Pirms apmeklēt privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanas centru aicinām rūpīgi izsvērt apmeklējuma nolūku, un iespēju robežās atlikt veicamos darījumus, ja nav nepieciešamība tos veikt nekavējoties. Neskaidrību gadījumā aicinām konsultēties ar centra speciālistiem pa telefonu.

Informāciju par jūsu rīcībā esošajiem privatizācijas sertifikātiem aicinām pieprasīt ar www.latvija.lv starpniecību. Vienlaikus vēlamies atgādināt par e-paraksta sniegtajām priekšrocībām, kas dod iespējas saņemt plašu valsts un pašvaldību iestāžu un kapitālsabiedrību sniegto pakalpojumu klāstu. Norādījumi par privātpersonu e-paraksta noformēšanas iespējām neklātienē ir pieejami ŠEIT.

Klienti, kuri pēdējo 14 dienu laikā ir bijuši ārpus valsts robežas, ir COVID-19 slimnieki vai ir kontaktējušies ar šādu personu, klientu apkalpošanas centru klātienē apmeklēt nedrīkst!

Kā iesniegt dokumentus elektroniski?

Lai attālināti iesniegtu iesniegumu vai dokumentu SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor" (Possessor) Jūs to varat izdarīt, izmantojot portāla Latvija.lv bezmaksas e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”, vai elektroniski, iesniegumu parakstot ar drošu elektronisko parakstu un dokumentu nosūtot Possessor uz iestādes oficiālo e-pasta adresi info@possessor.gov.lv.

Norādījumi par privātpersonu e-paraksta noformēšanas iespējām neklātienē ir pieejami ŠEIT.

Lai iesniegtu dokumentu portālā Latvija.lv, Jums ir jārīkojas sekojoši.

 • Dodoties uz portālu latvija.lv. Izvēlēties sadaļu “e-pakalpojumi”. Šajā sadaļā Jums ir jāatrod pakalpojums “Iesniegums iestādei” vai nospiediet ŠEIT.
 • Lai e-pakalpojums būtu pieejams, nepieciešams autentificēties ar elektroniskā paraksta, e-ID, vai internetbankas autentifikācijas līdzekli, uzklikšķinot uz attiecīgās ikonas.
 • Lai uzsāktu e-pakalpojumu, ir jāiepazīstas ar e-pakalpojuma lietošanas nosacījumiem, tie jāapstiprina, atzīmējot rūtiņu „Iepazinos ar norādīto informāciju”, un jāuzklikšķina uz spiedpogas „Tālāk”.
 • Tiek atvērta forma, kurā jānorāda iestāde - SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor", kurai elektronisks iesniegums (turpmāk – e-iesniegums) tiek adresēts vai iesnieguma tēma, un jāuzklikšķina uz spiedpogas „Tālāk”.
 • Tiek atvērta „E-iesniegums satura” forma, kurā jānorāda e-iesnieguma virsraksts, saturs, tips (priekšlikums, jautājums, lūgums vai sūdzība), iesniedzēja kontaktinformācija un kā saņemt atbildi.
 • Lai e-iesniegumam pievienotu uz lokālā datora sagatavotu datni, lietotājs noklikšķina uz spiedpogas „Izvēlēties datni”. Atļautais pievienojamo datņu skaits ir 10. Maksimālais vienas datnes izmērs ir 10 MB. Atļautie datņu formāti ir: .pdf, .doc, .docx, .odt, .ods, .odp, .jpeg, .jpg, .png, .tiff, .tif, .edoc, .xlsx, .pptx.
 • Pakalpojuma lauki, kas apzīmēti ar sarkanu zvaigznīti, ir obligāti aizpildāmi.
 • „E-iesniegums satura” formā var saglabāt melnrakstu, atgriezties atpakaļ uz iestāžu izvēles formu vai pāriet uz e-pakalpojuma nākamo soli, uzklikšķinot uz spiedpogas „Tālāk”.
 • Pēc spiedpogas „Tālāk” noklikšķināšanas, atveras forma, kurā var pārbaudīt izveidoto e-iesniegumu, atgriezties iepriekšējā e-pakalpojuma solī vai iesniegt sagatavoto e-iesniegumu.
 • Noklikšķinot spiedpogu „Iesniegt”, e-iesniegums tiek nosūtīts iestādei. Pēc e-iesnieguma nosūtīšanas iestādei, tiek atvērta forma, kurā var redzēt iesniegtā e-iesnieguma numuru, lejupielādēt e-iesniegumu .docx formātā, uzsākt jauna e-iesnieguma iesniegšanu vai pāriet uz lietotāja darba vietas sadaļu „Mani e-iesniegumi”, kurā var redzēt e-iesnieguma izpildes gaitu un saņemt atbildi.
 • Par e-pakalpojumā konstatētajām problēmām, kļūdām un nepilnībām iespējams ziņot, aizpildot kļūdas pieteikuma formu, kas pieejama pakalpojuma formas apakšējā daļā, noklikšķinot uz saites „Papildus opcijas” un izvēloties šķirkli „Ziņot par kļūdu”. Informācija par pieteikuma virzību tiks sūtīta uz Jūsu kļūdas pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Possessor saņem un reģistrē e-iesniegumu Iesniegumu likumā noteiktajā kārtībā.

Atbilde uz e-iesniegumu tiek sniegta Iesniegumu likumā noteiktajā kārtībā. Veidu, kādā iesniedzējs vēlas saņemt atbildi uz iesniegumu, iesniedzējs norāda iesnieguma formā.