brilles ikona
teksta izmers ikona
adrese ikona Krišjāņa Valdemāra 31, Rīga, LV-1887

Possessor pievienojies Sadarbības memorandam

Konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022” noslēguma pasākumā, kas notika vakar, 23.septembrī, Mežparka Lielajā estrādē, Kokaru zālē, Possessor pievienojās Sadarbības memorandam, atbilstoši kuram Ekonomikas ministrija, valsts pārvaldes iestādes, nevalstiskās organizācijas un valsts kapitālsabiedrības ir apņēmušās kopīgi nodrošināt informācijas pieejamību par ēku (dzīvojamo, publisko un ražošanas) atjaunošanas, pārbūves un energoefektivitātes paaugstināšanas iespējām.

Sadarbības memorandu, klātesot ekonomikas ministrei Ilzei Indriksonei un citiem pasākuma dalībniekiem, Possessor vārdā parakstīja Possessor valdes priekšsēdētājs Andris Gādmanis.

Pirmais sadarbības memorands tika parakstīts 2010.gada 25.februārī, vienojoties par kopīgu darbu mājokļu renovācijas veicināšanai, kā arī uzsākot kustību “Dzīvo siltāk”, apvienojot namu pārvaldnieku, būvmateriālu ražotāju, būvniecības uzņēmumu, finanšu sektora un valsts pārvaldes pārstāvjus kopīgu mērķu sasniegšanai. Informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” desmitgadē, 2020.gada 4.martā, iesaistītās organizācijas un vēl daudzas jaunas institūcijas parakstīja atjaunoto Sadarbības memorandu.

  • Plašāka informācija ir pieejama ŠEIT.
  • Konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2021” Noslēguma pasākuma ieraksts ir pieejams ŠEIT.
  • Sadarbības memoranda parakstīšana attēlos ŠEIT.